***   2020. december 15.  ***

Igazi meglepetések karácsonyra

Az elmúlt napokban komoly ajándékkal gazdagodott iskolánk. A Gulner utcai tantermeinket redőnyökkel sikerült ellátni, ami nagymértékben hozzájárulhat azok kellemesebbé tételéhez. Nem kell a továbbiakban „harcolni” a sötétítő függönyökkel ahhoz, hogy a napsütés ellenére jól látható legyen a kivetített kép, illetve a túlzott felmelegedés ellen is jó szolgálatot fog tenni a redőny. A nyolc tanterem és a fejlesztő szoba ablakainak redőnnyel való ellátása a fenntartó tankerület beleegyezésével történt, amiért köszönettel tartozunk. Nagyon szeretnénk a közel jövőben az Üllői úti tantermeinket is hasonlóképpen fejleszteni!
Szeretnék arról is tájékoztatást adni, hogy Önkormányzati pályázatokat kihasználva – alapítványi támogatással kiegészítve – összességében négy db laptoppal sikerül gördülékenyebbé tenni a tanórai, valamint szükség esetén, a tanórán kívüli digitális oktatást. Őszintén bízom abban, hogy mindezek a fejlesztések a tanulók és a nevelők munkavégzését is könnyebbé, színesebbé teszik!

Kerekes Elek igazgató