***   2019. november 26.   ***

"Hiúzságaink díja - sikerünk
a Természettudományi Múzeum országos rajzpályázatán

A 2019-ben az év emlősének az eurázsiai hiúzt választották, melyből Magyarországon alig 10 példány él. A Természettudományi Múzeum rajzpályázatot hirdetett e témában, melyre a 7. b és a 8. b osztály készült lelkesen. Végül nyolc tanuló -
Orbán Viktória, Sipka Virág, Benkó Eszter, Lin Xin, Kiss Vanessza, Patkós Krisztina, Sörös Odett és Gulyás Zoltán munkáját adtuk be.

Nagy örömünkre, meghívtak minket a díjátadó gálára. A pályázatra kb. 1200 alkotás érkezett, tudtuk meg, így büszkék vagyunk rá, hogy iskolánk a csoportos kategóriában II. helyezést ért el.

A nyeremény is csoportnak szóló: osztályuk számára kaptak belépőjegyet az alkotók. Végül a szervezők tortával vendégelték meg a győzteseket, ami hamar elfogyott. Még gyorsan végignéztük az ásványbolt csodáit - a kiállításokat majd együtt az osztállyal fogjuk végigjárni!

Emőke néni"

Gratulálunk Emőke néninek és lelkes csapatának!