***   2018. május 18. 0.10   ***

kerületi atlétikai sikereINk

Április utolsó hetében került megrendezésre ez a régi hagyományokra épülő több próba bajnokság. Az idén kevesebb versenyszámban mérték össze tudásukat a tanulók, mert a Gerely pálya felújítás alatt áll. A Gloriett iskola vállalta a rendezést ahol, rövidtávfutásra, távolugrásra és kislabda hajításra volt lehetőség.
Nyolc csapattal vettünk részt, bár kimagasló csapateredmény nem született, ám diákjaink derekasan helytálltak. Hol a tűző napon, hol két zivatar között kellett maximális teljesítményt nyújtaniuk.

A legjobb leány csapateredményt: a II. korcsoportosok (3-4. osztályos) érték el: VI. helyezést.

Gachályi Angéla, Akaboku Glenda, Balogh Vanessza, Sauer Boglárka, Szajkó Kinga, Kiss Lilien

A legjobb fiú csapateredményt: a IV. korcsoportosok (7-8.osztályos) érték el: VIII. helyezést

Bóna Zsolt, Kovács Martin, Budai Zoltán, Kállai Dominik, Farmosi Bence, Buzsi Tamás

helyszíni fotók: Kállai Kristóf

A verseny hétének utolsó napján voltak az egyéni küzdelmek.
Érmeket itt tudtak szerezni tanulóink.
III. hely: Nagy Laura, Kislabdahajítás;
II. hely: Mann Bence, Távolugrás;
III. hely: Mann Bence, Kislabdahajítás;
IV. hely: Szabó Brigitta, 60 m.

Gratulálunk minden résztvevőnek
és