***   2017. március 26. 20.00   ***   frissítve: március 29. 6.40   ***

ORSZÁGOS BAJNOK LETT SZALAI VIVIEN!

Fantasztikus sikerről értesített Kosiba Géza, Szalai Vivien 8. b osztályos tanulónk edzője.
Március 24-26. között rendezték Kiskunfélegyházán a Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntőjét.
Nagy izgalommal vártuk az eseményt, és szorítottunk a Budapest-bajnok Viviennek,
akit kicsit féltettünk is, mert lábsérülésével bajlódva várta a nagy megmérettetést.
Az edzője támogatásával elvégzett kemény munka azonban meghozta a megérdemelt sikert: Vivien duplázott!
Korosztályában Budapest után az országos döntőben is a dobogó legfelső fokára állhatott!
Gratulálunk a ragyogó eredményhez! Bravó Vivien!
Vivien - aki a tanulásban is nagyon szorgalmas - sajnos hamarosan elballag, de reméljük és hisszük, hogy nagy sikerek várnak még rá!
Kedden büszkén mutatta meg aranyérmét és okleveleit, és egy villáminterjúban idézte fel a diadalhoz vezető utat:

fotók: Szerecz Ferenc