***   2015. október 1.  20.45   ***   frissítve: október 2.  20.30   ***

A MESE NAPJÁN A GULNER ISKOLÁBAN

"Mese napja

Iskolánkban már hagyomány, hogy szeptember 30-án Benedek Elek születésnapján megrendezzük a Mese napja című játékos vetélkedőt alsó tagozatosaink részére. Nyugdíjba vonulása után Magdi nénitől két fiatal és lelkes kolléganőnk vette át a stafétabotot. E nemes hagyomány megrendezését és megszervezését Krámli Kinga és Emesz Adrienn vállalta.

A gyerekeknek, hogy beléphessenek Meseországba, próbákat kellett teljesíteniük. Meg kellett ismerkedniük egy mesével, amelyhez rajzot is készítettek, valamint egy szép menetlevelet is alkotott minden osztály, amellyel beléphetett Meseország birodalmába. A vetélkedő elején a 3. a osztályos tanulók, egy Benedek Elek mesét adtak elő, majd a gyerekeknek a mesével kapcsolatban sok érdekes kérdésre kellett választ adniuk. A délelőtt további részében sok „mesés” feladatot kellett megoldaniuk a gyerekeknek.

Mindenki nagyon jól érezte magát ezen a délelőttön.
Köszönjük szépen Kinga néninek és Adrienn néninek,
hogy elvittek minket a „Mesék Birodalmába.”
Nagyné W. Ildikó
Munkaközösség-vezető"