***   november 24. 21.00   ***

"ÓRIÁSI TORNAGYŐZELEM FIÚ 12 KOROSZTÁLYBAN!!!

Beni élete első tornagyőzelmét érte el F 12 - es tenisztornán, ráadásul népes mezőnyben. 64 -es táblán 43 induló volt a hétvégén a Park Tenisz Club által rendezett versenyen A tornán részt vett a jövő évi korosztály színe java egy fiú kivételével. Beni öt mérkőzést nyerve jutott el a trófeáig mégpedig a következőképpen: 1 kiemeltként nem kellett első kört játszania. A 32 között egy fiatalabb kisfiút küldött haza 6:1 6:0 győzelemmel. A 16 között saját korú vetélytársát Perjési Márkót szintén 6:1 6:0 arányban győzte le. A 8 között már nehezebb falatként szintén a korosztályából a nagyon ügyes, nagy harcos hírében álló Zsigrai Lacit küldte zuhanyozni 6:4 6:0 arányban. Hétfőn az elődöntőben az egy évvel idősebb Visontai Márk következett ( Temesvári Andrea kisfia). Márk remekül teniszezett és az első szettet meg is nyerte de Benit nem lehetett megtörni ezen a versenyen és 2:6 6:1 Tie Break 10:5 arányban nyerve a mérkőzést bejutott a döntőbe. A döntőben abszolút korosztályos rangadó következett. A torna második kiemeltje Oldal Rajmond utolsó akadályként tornyosult Beni előtt bár a nyári mesterversenyen Beni nyert ellene 6:1 6:3 arányban de egy döntő az döntő. Rajmi igazolva tehetségét elvette az első szettet Benitől, de teniszpalántánk megtörhetetlen és megállíthatatlan volt ismét. Válogatott teniszezőhöz méltóan megfordította a mérkőzést és 3:6 7:5 Tie Break 10:2 !!! arányban diadalmaskodott és ezáltal 42 vetélytársát maga mögé utasítva ő lett a tornagyőztes. Csodálatos hétvége volt és Beni mindvégig remek tenisszel és óriási küzdeni tudással rukkolt elő. Az év elejét már egészen biztosan a ranglista 2. helyén kezdi.

Nagyon büszke vagyok rád fiam!!! Óriási gratula Beni!!!!! Édesapád"