***     május 26. 19.50    ***

ORSZÁGOS VERSENYEN LETT DOBOGÓS BALERINÁNK

"3 éves korom óta táncolok. Kezdetben az RSG alapjaival ismerkedtem meg, amit később a klasszikus balett, step, valamint a jazz balett váltott fel. Számos eredményt értem el az Ékszer Balett társulati tagjaként.

2014. május 24-25 között került megrendezésre az V. Országos Klasszikus Balettverseny, ahol csoport kategóriában a Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola Türkiz csoportjával II. helyezést értünk el. Az iskola több csoportja dobogós helyezéseket ért el. A legjobb teljesítményt nyújtó iskolának járó díjat, valamint a legjobb koreográfiáért járó különdíjat is Renge Györgyi táncművészeti vezetőnknek ítélte oda a zsűri. A felkészülésünkben Borbély Katalin és Ánosi Gábor balettmesterek voltak segítségünkre.

A mozgás és a táncművészet nagyon érdekel. Szeretek balettórákra járni, sokszor szabadidőmben is foglalkozom tudásom és technikám tökéletesítésével."

Horváth Réta 7. a"

Gratulálunk Rétának,
további szép sikereket kívánunk!

vissza a sportsikerekhez                vissza a navigáláshoz