TUDÓSÍTÁS AZ ALSÓ TAGOZATOS
HÁZI RAJZVERSENYÜNKRŐL

Házi rajzversenyünk emberről, természetről, Vivaldira, szabadon...

2012. október 27-én délután rendeztük meg alsó tagozatos művészpalántáink számára házi rajzversenyünket, amelyet már előzetesen nagy készülődés és gyakorlás előzött meg. A verseny feltételei megegyeztek a kerületi komplex rajzverseny kiírásával, komoly feladat elé állítva tanítványainkat és felkészítőiket egyaránt. Az alkotások az "Én és a természet" témakörében kerültek megfestésre és a munkát nem csupán a művek mérete, de az adott technika és az időkorlát is nehezítette.
Varázslatos pillanatok nyomán alakultak sorban a képek, csak a zene szólt, de érzékelhető volt az izgalom, a feszültség és az alkotás öröme is. Gyermekeink mindegyike csodás képeket álmodott papírra, jócskán megnehezítve ezzel a zsűriző tanítók munkáját.
A döntés végül megszületett. A november 6-án megrendezésre kerülő kerületi komplex rajzversenyen az alábbi tanulók képviselik iskolánkat:
- Sárkány Maja 1. a
- Dienes Arnold Márk 2. a
- Le Tibor Hoang Phi 3. a
- Kocsis Vivien Katalin 4. a
A győzteseknek és felkészítő tanítóiknak (Horváthné Varga Annának, Nagyné Weidinger Ildikónak és Körmendy-Juhász Györgyinek) szívből gratulálunk, sok sikert, eredményes szereplést kívánunk a hamarosan következő versenyen!

Körmendy-Juhász Györgyi