A HARMÓNIA HÁZÁBA KIRÁNDULTAK ÖTÖDIKESEINK

Gyönyörű napsütéses, kora őszi időben kirándultak el 5. b és a osztályos diákjaink osztályfőnökeik, Gábor bácsi és Zsolt bácsi vezetésével, s szülői kíséréssel Soroksárra, a Harmónia Házába. A természetközeli élményen és az állatsimogatáson túl vendéglátónk, Csaba bácsi természetismereti, történelmi, néprajzi ismeretekkel gazdagította diákjainkat. A vendéglátó uzsonna idején pedig vidám dalokat énekelt gitárkísérettel. Majd átrándultunk a szomszédos szőlőbe szüretelni, s a friss termés levét - darálás majd préselés után - jóízűen kortyolta be csapatunk.

Cseri Dóra:

Nagyon jó volt a program: simogathattunk lovat, szamarat, nyuszikat és sok más állatot. Szüreteltünk szőlőt, amiből mustot készítettünk. Kaptunk uzsonnát is. Én nagyon jól éreztem magam.

Király Fruzsina Lili:

Nagyon tetszett a sok állat, mert nagyon szeretem az állatokat. Voltak ott kiscicák, emuk, malackák, s még sok más állat. Legjobban az emu tetszett, akit kiengedtek közénk, mert ő nagyon kedves volt és kíváncsi. Szüreteltünk szőlőt, s csináltunk belőle mustot, amit megittunk. Még biztosan elmegyek oda a családdal is, mert nagyon tetszett!