Gulneres Sport tábor
2012. augusztus 13-17-ig

Nyár vége felé rendhagyó módon Sport táborral köszöntötte az iskola szünidejüket töltő diákjait. Délelőtt Gyuri bácsi és Robi bácsi izzasztotta a gyerekeket különféle sportágakban. A floorball, teremfoci, kosár, kézilabda, és még számos játékos versenyeken nemcsak a fiúk, hanem a lányok népes tábora is megmérettette magát Sportprogramok közben pihenésként kézműveskedtünk, és megtekintettük a helytörténeti gyűjteményt is. Finom ebédről a Baross étterem gondoskodott, és a felszolgáló néni akkor sem volt mérges ránk, ha egy-két kancsó víz alkalomadtán ki is borult. Délután pedig maratoni számháborúkkal tettük emlékezetessé a nyár utolsó napjait. Ígéretünkhöz híven reméljük, hogy jövőre egy hét helyett két hetes lesz majd a tábor, melyre mindenkit szeretettel visszavárunk!

Ha szeretnétek visszanézni a tábor emlékezetesebb pillanatait, akkor a táborról készült képeket Robi bácsitól elkérhetitek másolásra!

Magyar Róbert táborvezető