Karácsony ünnepére

Kedves Tanulók, Dolgozók, Szülők!

A közelgő Karácsony alkalmából az iskolavezetés nevében békés, boldog ünnepeket kívánok! A következő, 2012-es évre mindenekelőtt egészséget és sok szerencsét kívánok, aminek az eléréséhez kitartó munkára lesz szükség. Kívánom, hogy az elkövetkező évben is mindannyiunk számára legyen annyi idő, hogy kellő és megértő figyelemmel fordulhassunk egymás felé. Úgy gondolom, hogy a mindennapok rutinja mellett ez a legtöbb, amit megtehetünk egymásért. Kívánom minden olvasónak, hogy szerettei körében szeretetben, békességben ünnepeljen! Az elkövetkező évben pedig találja meg mindenki lelki békéjét, mert csak az önmagával megbékélt, önmagát elfogadó személy tud családtagjaival, társaival, munkatársaival, közvetlen és tágabb környezetével harmóniában élni.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket
és Sikerekben gazdag
boldog Új Esztendőt kívánok!

Budapest, 2011. december 21.

Kerekes Elek

december 20-án tantestületi ünnepségünkön
hittanos gyermekeink csoportja is fellépett:

December 21-én délelőtt Napközis Karácsony címmel
adtak impozáns, 45 perces műsort csoportjaink
Kerekes Éva néni és Paulik Zsuzsanna rendezésében:

A nap folytatásában pedig osztálykarácsonyi
ünnepségeink következtek: