újabb kerületi számítástechnika sikerek

Decemberben rendezte a kerületi szakmai munkaközösség az idei szövegszerkesztő és táblázatkezelő alkalmazói tanulmányi versenyét a Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Középiskolában. Iskolánkat Kriszt Benedek és Tőke Marcell 8. b osztályos tanulók képviselték. A fiúk egymással is versengve, de egymást segítve készültek fel a versenyre, egymást többször kikérdezve a szakköri foglalkozásokon. A nagy verseny napján a teljes csapatot - Zsolt bácsit is beleértve - hatalmába kerítette a versenydrukk. Ezen csak kicsit oldott az ilyenkor már-már kabalából is hallgatott, figyelem elterelő kabaré útközben az autóban. Az estébe hajló verseny újabb sikerekkel zárult: Benedek harmadik helyen, Marcell pedig megosztott negyedik helyen végzett.

Gratulálunk a szép eredményekhez!