EZÜSTTEL ÉS BRONZZAL NYITOTTUK
AZ INFORMATIKA VERSENYSZEZONT

November 24-én a Darus és a Gloriett iskola együttes rendezésében került sor az idei Prezentáció és Grafika versenyek kerületi fordulójára. Iskolánkat két - az elmúlt években számos ragyogó eredményt hozó - versenyző képviselte: Illés Kornél 8. a osztályos és Kriszt Benedek 8. b osztályos tanulók. Első ízben versenyeztek azonban a legújabb verziójú szoftverekkel, amikkel az idei tanévben ismerkednek informatika órákon - s ez kissé nehezítette a fiúk dolgát. A tesztből és gyakorlatból álló, két részes versenyen számot kellett adniuk IT-alapismereti, valamint grafikai és prezentációs ismereteikről. Korábbi eredményeikhez méltó sikerrel zártak versenyzőink: Kornél második, Benedek pedig harmadik helyen végzett. Gratulálunk az eredményekhez!