Kerületi diákhéten a röplabdás fiúk

A kerületi diákhét alkalmával megrendezésre kerülő röplabdabajnokságon iskolánk a IV. korcsoportos fiúkkal indult el.

A Táncsics Általános Iskolába kalandos úton jutottunk el, ám megérte a fáradságot. 2 mérkőzést játszottak a srácok, melyből egyet pont különbség alapján megnyertek, míg a második meccsen a bajnok hazai csapattal szemben keményen harcolva maradtak alul. A verseny végeredményeképp az előkelő 2. helyet szerezték meg.

A csapat tagjai: Diemer Levente, Harsányi László, Kajtár Viktor, Koós Erik, Molnár Dávid, Sajner Attila, Valcz Dániel, Zilahi István.

Az iskola vendégszeretetéről a résztvevőknek készített zsíros kenyér és tea tett tanúbizonyságot, melyet mindannyian jóízűen fogyasztottunk el a nagy csata után. Ezúton is köszönjük a szervezők kedvességét!

„Teljes mértékben elégedett vagyok a csapat teljesítményével. A fiúk mindkét mérkőzésen küzdöttek, a taktikai utasításaimat maximálisan végrehajtották. A hibáink kijavításán hétről-hétre keményen dolgozunk, melynek eredményét a diákolimpián szeretnénk bizonyítani. Gratulálok a csapattagoknak a teljesítményért, és köszönöm az eddigi áldozatos munkájukat!

Hajrá Gulner!”

Zsámboki Rita