BRONZÉRMES KITŰNŐSÉGEINK

Kiszel Máté 2. a osztályos tanulónk iskolás korában kezdte sportpályafutását. A Bushido SE igazolt versenyzője. Az egyesület iskolánkban tartott edzéseinek Máté is lelkes résztvevője. Edzője Sensei Bittai Melinda.

Az idén már versenyen is kipróbálhatta az edzéseken elsajátított fogásokat. Első megmérettetése a november 13-ai Bushidó Kupán volt a Sportkastélyban. A verseny a II. Össz-Knockdown Utánpótlás Karate Bajnokság rendezvénye volt.

Máté élete első versenyén III. helyezést ért el súlycsoportjában. Szüleivel együtt mi, gulneresek is nagyon büszkék vagyunk rá, hiszen most már nem csak a tanulásban, de a sportban is megmutatta kiválóságát!

További szorgalmas és kitartó munkát kívánunk neki tanulásban és karatéban egyaránt,
s akkor a sikerek sem maradhatnak el a jövőben sem!

Hajrá Máté!

Dezse László Zalán 2009. szeptembere óta karatézik, a Bushido SE karatékája. Az egyesület rendszeresen tart magas szinvonlú edzéseket iskolánkban, ahol László több fiatallal együtt készül a versenyekre. Edzői Shihan Kiss Attila és Sensei Bittai Melinda.

November 13-án László részt vett az egyesület több tagjával egyetemben élete első versenyén, a "Bushido Európa Kupa" elnevezésű utánpótlás tornán. A pestszentimrei Sportkastélyban megrendezett versenyen, egy magasabb övestől elszenvedett pontozásos vereség következtében bronzérmet nyert.

Harmadik generációs gulneresként szerzett örömet iskolánknak, szülei roppant büszkék erre.