diákheti sportsikerek

Az idei diákhét versenysorozatán remekül szerepeltek sportolóink. A kerületi táncverseny felső tagozatos DUÓ kategóriájában hatodikos büszkeségünk Haróth Alexandra, iskolánk fő sportpartnerének, a Tiringer SE-nek nemzetközileg is sikeres versenyzője aratott győzelmet egyesületi sportpartnerével.

Zsámboki Rita néni "Partizán-csapatai" mindkét kategóriában eredményesen képviselték iskolánkat: hetedikes lányaink dobogós II. helyen végeztek, míg három nyolcadikosunkkal kiegészült hetedikes fiaink ötödikek lettek.

Koós Heni, Benedek Bia, Sun Ying Ying, Szabó Eszter, Gróz Betti,
Csejtei Nusi, Mógor Edina, Szentpétery Szidi, Takács Noncsi, Balogh Dóri

Takács Dávid, Langó Tomi, Sajner Ati, Tajti Ádám,
Fekete Gergő, Kovács-Telki Gábor, Perián Geri, Szűcs Imre, Czank Gergő
(Ujvári Balázs)

A kispályás labdarúgó bajnokságra Kozák Gyuri bácsi a Kispest Honvéd, a SZAC és az Etalonsport, valamint a korosztályos hoki-válogatott tagjaival teletűzdelt sztárcsapatával nevezett, s magabiztosan nyerte a négycsapatos bajnokságot: Gulner-Vajk 4:1, Gulner-Pitagorasz 2:1, Gulner-Bókay 7:1. A csapat sztárjai Szabó Bence, Diemer Levente, Pálfi Márk, Varró Norbert, s az időközben a városi riválisunkhoz visszaigazolt Kis Roland voltak. Szép volt fiúk!

Az asztalitenisz bajnokságra is remek csapattal nevezhetett Kozák Gyuri bácsi. A Malév SC  fényes sikerű versenyzője Balogh Dóri tönkreverte a kerületi mezőnyt. A lányok aranya mellé besöpörte a fiúk bronzérmét is. Valcz Dani szerezte meg az ezüst érmet. Ujvári Balázs ötödik helyen végzett.

Gratulálunk versenyzőinknek és az őket felkészítő, velük napi szinten kemény és sikeres munkát végző edzőknek és tanároknak!