GULNERES DARAZSAINK
KOSÁRLABDA KUPAGYŐZELME

Nemzetközi kosárlabda tornán szerepelt két 7.b osztályos leányunk, ahol kupagyőzelmet szereztek. Ebből az alkalomból mesélnek honlapunkon:

Mógor Edina: 3 éve űzöm ezt a sportágat, ez lesz a 4. a Kőbányai Darazsaknál.

Csejtei Anna: 2 éve kosárlabdázom a Darazsaknál. Első kosárlabda tornánk Szentesen volt, ahol 3.-ok lettünk. A tavalyi – éves - budapesti gyermek leány rájátszáson 4. helyezést értünk el. A 2010-es Darázskupán 1. lettünk, amit kupával jutalmaztak, a torna 3 napos volt (péntek-szombat-vasárnap). Pénteken a szlovákok ellen játszottunk sikeresen. Másnap, szombaton Csehországot vertük szoros mérkőzésen, 99 pontot értünk el. Vasárnap a Kecskemét csapata ellen is nyertünk, így a mi csapatunk lett a tornagyőztes. Az eredményhirdetés után csapatfotózás is volt. Nagyon szeretünk az egyesületben kosarazni. Reméljük, hogy még sok díjat begyűjthetünk!