Egy délelőtt az iskoláért

2009. október 3-án ötödik alaklommal szerveztük meg iskolaszépítő akciónkat „Egy délelőtt az iskoláért”elnevezéssel.

A 9 órakor kezdődő, és 14 óra tájban befejeződő programon a szülők 38 fős, valamint a kollégák 18 fős lelkes csapata nagy lendülettel fogott hozzá a meghirdetett felújításoknak.

A CSAPAT:

Buday Ágota, Dobó Tibor, Bárdos Zsolt, Orosz István, Oroszné Zemán Melinda, Kiszel Csaba, Kiszelné Jancsó Dóra, Kiss Jánosné, Cseri János, Pitner Alexandra, Fáczán Ervin, Horváth Gábor, István Miklós, Mráz László, Győrffy Géza, Harsányi Sándor, Harsányi Sándorné, Vágó László, Hegede Zsuzsanna, Vágó Marcell, Sárfi Tibor, Sárfi Tiborné, Kovács Anikó, Almádi Bence, Kővári Bálint, Csőke Katalin, Ábrahám Tamás, Répás Csaba, Pekker György, Haróth Csilla, Funtha Krisztina, Hirsch Péter, László Judit, Kuti Gabrella, László Ferencné, Hajdics Kata, Petrovai Anna, Hidasi György, Nagyné Weidinger Ildikó, Scsureczné Pór Magdolna, Zsámboki Rita, Pálfiné Kozma Ildikó, Peringer Mónika, Germán Zita, Badacsonyiné Bódis Hajnalka, Lévai Eszter, Domyshche Erzsébet, Kozák György, Dugmonits Csilla, Undi György, Bene András, Jánk Zsolt, Molnárné Posta Júlia, Magyar Róbert, Herendi László, Kerekes Elek.

A munka közben tízóraival, kávéval, ásványvízzel frissíthették magukat a megfáradt dolgozók.

A délelőtt során a következő munkák készültek el:

- A gumitéglás pályán lebetonozták a röplabdaháló tartó szerkezetét.

- Helyére került a FORFA ablakait védő hálószerkezet.

- Lefestették a kémia szertárba kerülő lemezszekrényt.

- A nyári felújításkor kimaradt két ajtó és három radiátor festésére is sor került.

- Tovább folytatódott két tanterem festési, dekorálási munkálata.

- Az emeleti folyosó lambériázását, illetve annak előkészítését végeztük.

- Letisztítottuk, felújítottuk a tantermek asztalait, székeit.

- Átvizsgáltuk, karbantartottuk az iskola hangosító berendezéseit.

A délelőtti tevékenységről készült képek is tanúsítják, hogy a jó hangulatú programon részt vevők értékes munkát végeztek.

Tanulóink nevében is köszönetemet fejezem ki minden szülőnek, iskolai dolgozónak áldozatos munkájáért.

Kerekes Elek