Bűnmegelőzők évadzáróján

A Bűnmegelőzők Országos Szakmai Szövetsége Dr. Nyári Katalin elnök vezetésével nyolcadik évadzáró munkamegbeszélését tartotta meg 2006. december 13-án a Mongolian Étterem különtermében, amelyen a Gulner Gyula Általános Iskolát Molnárné Posta Júlia és Kerekes Éva pedagógusok képviselték.

A különleges ízvilágú konyhaművészeti remekművek között beszélgettünk közösen végrehajtott tevékenységeinkről, emlékezetes programjainkról. Jó hangulatban meséltünk a Biztonságos Iskola Mozgalom keretén belül iskoláinkban megvalósult képzésekről, gyermekek számára tartott foglalkozásainkról. Megosztottuk egymással tapasztalatainkat, beszámoltunk nehézségeinkről, segítséget kértünk és kaptunk ahhoz, hogy a továbbiakban célszerűbben és átgondoltabban dolgozhassunk közös céljainkért.

MPJ

vissza a navigáláshoz        vissza az életképekhez